Często zadawane pytania i odpowiedzi

Formy Płatności

Do wszystkich zamówień oferujemy bezpłatną wysyłkę za pobraniem i gwarantujemy możliwość sprawdzenia zawartości przed zapłatą.

Czy wysyłacie zagranicę?

Tak, w cenie 25 zł oferujemy wysyłkę priorytetową do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Paczki wysyłamy w przeciągu 24h od zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym.

Czy wysyłacie paczki za pobraniem?

Oczywiście! Wszystkie przesyłki na terenie kraju wysyłamy za pobraniem z możliwością otworzenia paczki - bez dodatkowych opłat!

Co z moimi danymi po zakończeniu transakcji?

Po wykonaniu zlecenia wszystkie dane i zdjęcia są bezpowrotnie kasowane. Można spać spokojnie.

Jak z zaliczkami?

NIE POBIERAMY ZALICZEK, oferujemy płatność przy odbiorze. NIC NIE RYZYKUJESZ! PEŁNA UCZCIWOŚĆ! Ostrzegamy przed oszustami oferującymi fikcyjne wpisy - takich ofert nie ma!

Ważne!

Przed złożeniem zamówienia, prosimy o uważne preczytanie:

Informujemy, iż nie współpracujemy z PWPW jak również organami urzędowymi, a każdy oferowany dokument służy jedynie celom kolekcjonerskim.
Należy pamiętać, iż nie może być on wykorzystywany jako dokument stwierdzający tożsamość, nabyte uprawnienia czy potwierdzający obywatelstwo.
Posługiwanie się dokumentem kolekcjonerskim w takich celach jest zabronione przez polskie prawo i może prowadzić do kłopotów z prawem.

Oferowana karta NIE JEST TO DOKUMENTEM TOŻSAMOŚCI i za użycie niezgodne z przeznaczeniem sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności.
Zgodnie z obowiązującym prawem kupno oraz posiadanie kart kolekcjonerskich jest w 100% legalne.
Anuluj

Formularz kontaktowy

Nasz adres kontaktowy: kontakt@dokumentykolekcjonerskie.eu

Anuluj