Prawo Jazdy Kolekcjonerskie

Byadmin

Prawo Jazdy Kolekcjonerskie

Prawo jazdy kolekcjonerskie w praktyce

Policjanci w czasie rutynowej kontroli drogowej coraz częściej ujawniają że kierowcy posługują się produktem zwanym prawo jazdy kolekcjonerskie, czyli „dobrze” spreparowaną fałszywką. Słowo „dobrze” zostało tutaj ujęte w cudzysłów nie bez powodu.

Faktyczny obraz rzeczy jest taki że aby kupić kolekcjonerskie prawo jazdy, które będzie odpowiadało naszym oczekiwaniom oraz przejdzie pomyślnie kontrolę drogową, jest nie lada wyczynem. W Polsce takie numery poprostu nie przechodzą ponieważ każde prawo jazdy wydane w kraju wpisane jest w bazę danych, więc policjani gdy tylko „wrzucą na bęben” nasze prawo jazdy kolekcjonerskie od razu będą wiedzieć że jest to dokument kolekcjonerski .

Chcesz kupić prawo jazdy kolekcjonerskie? Sprawdź tutaj!

Prawo jazdy kolekcjonerskie – przykłady z życia wzięte

kolekcjonerskie prawo jazdy

Wbrew temu co możemy wyczytać na łamach takich portali internetowych jak wirtualna polska, interia.pl czy ścigacz.pl, aby zakupić kolekcjonerskie prawo jazdy dobrej jakości trzeba się nieźle nagimnastykować. Owszem – taka na przykład wirtualna polska pisze o tym że dokbry dokument kolekcjonerski jest do kupienia za taką i taką kwotę na stronie takiej i takiej, cytując przy tym dokładny tekst ze strony oferującej dokumentu. Nie trzeba byc geniuszem żeby zauważyc że chociaż nie jest nigdzie podany link do strony to jednak po dokładnym cytacie ze strony w stylu „Dokumenty są odwzorowane 1:1. Nasza replika prawa jazdy jest idealnym odzwierciedleniem oryginału” nie trudno jest zgadnąć którą stronę się tutaj promuje.

Nie trudno jest też o treści sponsorowane na stronach komercyjnych na których to autor zamieszcza na swojej stronie sponsorowane artykuły w stylu „Ciekawe pomysły na prezent urodzinowy” po czym w artykule czytamy że najlepszym prezentem na urodziny jest prawo jazdy kolekcjonerskie a w treści artykułu mamy wstawiony link do strony oferującej taki dokument kolekcjonerski. Prwada jest jednak taka że są to zabiegi czysto komercyjne a na stronach tego typu nie kupimy prawa jazdy które przejdzie kontrole drogową.

W Polsce takie numery poprostu nie przechodzą, a jeżeli już to nie bez obecności łapówki. Jeżeli ktoś oferuje Ci prawo jazdy kolekcjonerskie które przechodzi każdą kontrolę to zwyczjanie kłamie. Kolekcjonerskie prawo jazdy w odróżnieniu od dowodu kolekcjonerskiego, choćby nie wiadomo jak dobrze było wykonane nie przejdzie kontroli drogowej. Inaczej rzecz ma się za granicą. Tutaj szanse na to że nasz dokument kolekcjonerski zda egzamin są na prawdę gigantyczne. Warunkiem jest autentyczny wygląd dokumentu na który składa się… fakt że dokument wygląda 1:1 jak orginał, posiada autentycznie wyglądający hologram – rzecz która chyba jako pierwsza rzuca się w oczy – oraz nadruki ultrafioletowe.

dokument kolekcjonerski

Kolekcjonerskie prawo jazdy za granicą

Jak wiadomo, kolekcjonerskie prawo jazdy przechodzi kontrole drogowe za granicą ale… wiadomo o tym też policjantom, szczególnie w takich krajach jak Niemcy, UK czy Holandia. Fenomen takiego pojęcia jak „dokument kolekcjonerski”, głównie dzięki naszym rodakom, jest powszechnie znany drogówce w całej europie zachodniej. Powszechnie wiadomo dobrze wykonane kolekcjonerskie prawo jazdy za granicą przechodzi kontrole, pod warunkiem że wygląda na autentyczne. Dzieje się tak dla tego że policja za granicą nie ma jak sprwdzić w bazie danych autentyczności takiego dokumentu. Jeżeli dokument nie budzi żadnych zastrzeżeń pod względem wizualnym to nie ma powodu aby nie uznać go za autentyczny.

Właśnie dla tego prawo jazdy kolekcjonerskie jest bardzo popularne wśród polaków mieszkających za granicą. Jeżeli kolekcjonerskie prawo jazdy wygląda na autentyczne to można je wymienić na autentyczne prawo jazdy obowiązujące w danycm kraju. W ten sposób, mieszkając na przykład w Niemczech można wymienić swoje kolekcjonerskie prawo jazdy polskie na autentyczne, oficjalnie wydane prawo jazdy niemieckie. Wystarczy tylko trochę pokombinować, dowiedzieć się jakie są procedury i… to w sumie tyle. Wystarczy chwilę poczekoąc a następnie odebrać takie prawo jazdy w stosownym urzędzie. Osobiście znam kilka tego typu historii pozyskiwania autentycznych dokumentów.

 

Dokument kolekcjonerski – gdzie kupić najlepszy?

dokument kolekcjonerski

Jest wiele stron na których można kupić dokument kolekcjonerski. Wystarczy poszukać w internecie. Jednak najlepszym sposobem bedzie przeczytanie wpisu na naszej stronie głównej gdzie zamieściliśmy opisy i recenzje stron oferujących między innymi prawo jazdy kolekcjonerskie. Wybierając dokument należy zadbać o to aby nasz dokument kolekcjonerski wyglądał na prawdę autentycznie. Ważne jest posiadanie hologramu oraz nadruków UV, bez tego praktycznie nie mamy szans na przejscie kontroli drogowej. Stroną którą na pewno mozemy polecić jest SklepPiracki.Ru która naszym zdaniem znacząco zostawia konkurencję daleko w tyle, jednak to nie jedyna stroną którą jesteśmy w stanie polecić. Aby dowiedzieć się więcej gdzie kupić najlepszy dokument kolekcjonerski przejdź na stronę główną i przeczytaj zbiór recenzji jaką dla Ciebie przygotowaliśmy.

 

 

About the author

admin administrator

Leave a Reply