Minister będzie się tłumaczył! Za 80 euro kupili prawo jazdy

Byadmin

Minister będzie się tłumaczył! Za 80 euro kupili prawo jazdy

Dowód Kolekcjonerski

80 euro. Tyle kosztowało holenderskich dziennikarzy wyrobienie fałszywego prawa jazdy na nazwisko Marka Rutte – holenderskiego premiera. Dokument trafił do redakcji portalu „EenVandaag” z Polski! Darmowe ogłoszenia bez rejestracji Między przedstawicielami branży transportowej w Unii Europejskiej od lat toczy się zacięty spór dotyczący m.in. minimalnych płac i diet dla kierowców.  

Dowód osobisty kolekcjonerski

Przedsiębiorcy z najbogatszych krajów członkowskich często zarzucają firmom z Polski i innych biedniejszych krajów nieuczciwą konkurencję i zaniżanie stawek, wynikające głównie z oszczędności kadrowych. Mimo że uzyskanie uprawnień do prowadzenia ciężarówek w naszym kraju nie jest łatwe, niektórzy starają się też Dokumenty kolekcjonerskie podważać kwalifikacje kierowców z byłego bloku wschodniego (najczęściej dotyczy to Ukraińców).  

Prawo jazdy kolekcjonerskie

Na międzynarodowym wizerunku Polski cieniem kładą się jednak akcje takie, jak przeprowadzona ostatnio przez dziennikarzy portalu EenVandaag. Jak donosi „Polsat News”, w ramach prowokacji dziennikarskiej, redakcja „EenVandaag” zamówiła w internecie fałszywe prawo jazdy na nazwisko premiera Holandii – Marka Rutte. Oferująca swoje Kupię paszport covidowy usługi w sieci firma z Polski wykonała zlecenie.  

Dowód Kolekcjonerski

Dokument ze zdjęciem i podpisem posiadacza trafił do redakcji po kilku dniach. Dziennikarze, w ramach „żartu”, przekazali go właśnie premierowi… Redakcja „EenVandaag” tłumaczy, że prowokacja nie miała na celu naśmiewania się z Polski, lecz uzmysłowienie lokalnym władzom, jak łatwo „stać się kierowcą w Holandii”. Wszystko wskazuje na to, że – mówiąc kolokwialnie – Polsce dostało się „rykoszetem”.  

Dokumenty Kolekcjonerskie

Opiewająca na kwotę 80 euro oferta z naszego kraju była po prostu najatrakcyjniejsza cenowo. Nie zmienia to jednak faktu, że podrobione prawo jazdy z wizerunkiem premiera Holandii wywołało w lokalnych mediach spore poruszenie, a cała akcja zorganizowana została na prośbę lokalnego stowarzyszenia transportowców „Chauffeurstoekomst”. Ostatecznie fałszywe, lub – jak twierdzą producenci tego rodzaju „dokumentów” – „kolekcjonerskie” prawo jazdy Dowód Kolekcjonerski trafiło na ręce samego premiera Holandii.  

Dokument kolekcjonerski

Oburzeni przedstawiciele partii rządzącej chcą, by sprawę wyjaśnił obywatelom Holandii polski minister sprawiedliwości – Zbigniew Ziobro. Sam premier Rutte publicznie stwierdził, że oferty firm Dokument kolekcjonerski oferujących podrabiane dokumenty powinny zniknąć z sieci. Tego rodzaju postulat miał już zostać przekazany polskim władzom.

 

About the author

admin administrator

Leave a Reply